Volkswagen Tiguan
1.4 TSI eHybrid 245PK CAMERA | VIRTUAL | NAV | AD-CRUISE
Direct kopen, basisprijs: € 28.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.700,-
LEASEPRIJS: € 392,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.766,07 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI eHybrid 245PK CAMERA | VIRTUAL | NAV | AD-CRUISE |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 15 mei 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 73.008 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 392,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHD-33-B |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 634 kg |
| Gewicht: | 1.716 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
- Reflex Silver metallic
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Chroom Pakket
- dakrails
- dakspoiler
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display)
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- Mobiele online diensten : 'Security & Service'
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- airco (automatisch)
- airco separaat achter
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- cruise control adaptief
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 12V aansluiting
- 100% ONDERHOUDEN
- Instructieboekjes aanwezig
- ISOFIX
- Lichtmetalen velgen 17"
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- start/stop systeem
- USB Aansluiting